5. ročník SKAUTSKÉHO PODZIMNÍHO PLESU

Rádi bychom všechny (skauty i neskauty) pozvali na 5. ročník skautského plesu, který se bude konat v sobotu 12.11.2011 v KD Střelnice. Letos bude hrát kapela Second Service Band. Přijďte i se svými známými, bude to stát za to. Vstupenky si můžete zarezervovat či koupit od neděle 18.10.2011 u Terky Janotové (janter@email.cz, 733 719 684) nebo od 1.11. v Infocentru J. Hradec (zde lze vstupenky koupit, ne již rezervovat), poslední možnost je na Střelnici před plesem. Letos platí nová akce 3+1 vstupenka zdarma pro rodice skautu.Těšíme se na viděnou, organizační tým.