Středisko Zlatá Růže – Jindřichův Hradec

Detektivní hra po městě

V tomto roce jsme po samotném Městu dětem připravili také aktivitu pro lidi starší 15 let nejen z řad skautů. Šlo o večerní detektivní hru v ulicích města pro několik týmů. Účastí jsme byli mile překvapeni — přišlo 8 skautů a úžasných 12 dalších účastníků. Podle jejich slov se o akci dozvěděli převážně z propagačních plakátů umístěných po městě a na sraz u Naxerovy lávky je přivedla zvědavost. Celá hra proběhla poměrně hladce, po jejím skončení jsme byli velmi nadšeni ohlasem neskautských účastníků — hra se jim prý velmi líbila a ptali se, kdy bude další…Velká gratulace patří vítězné detektivní skupině — kterou byli Colombové. Všem 20 účastníkům děkujeme za účast, Kátě s Bleškou za přípravu a Švejkovi za skvělého mrtvoláka. O případné další hře se jistě dozvíte tady a opět z plakátů.

PS: indicie na parkovacím automatu na Náměstí Míru opravdu byla;-), jen jste ji nenašli

1 komentář na “Detektivní hra po městě”

  1. Vilda
    3.Září 2009 (Čtvrtek) 05:49
    1

    Detektivka byla opravdu super. Natálka, Hanka i Luděk, se kterými jsem byl ve skupině Rex, byli nadšeni a myslím, si, že to užívali i ostatní. Jen mě udivilo, že pčišlo tak málo lidí ze střediska. očekával jsem nával rádců a dalších, kteří se podílejína vedení oddílů… Ale na druhou stranu to chápu – proč by se měli toulat večer po městě, když můžou v klidu sedět u televize nebo počítače.

Zanechte, prosím, komentář

XHTML: Můžete použít tyto značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>