Hradecký tIQoň 2015

V noci ze soboty 17. 10. 2015 na neděli 18. 10. 2015 se opět můžete těšit na řadu zajímavých šifer, které vás provedou netradičními místy Jindřichova Hradce a nejbližšího okolí.

Budeme rádi, když o akci řeknete komukoliv, kdo má rád šifrování a podobné výzvy.

START bude v sobotu 17. 10. 2015 v 18:00 na Masarykově náměstí v J. Hradci,

Hra končí ve 3:33
následuje vyhodnocení hry, vyhlášení vítězů a předání cen,
očekáváme, že se rozejdeme kolem 4. hodiny ranní.

Startovné je 90 Kč za tým.

Hra je určena dvou až čtyřčlenným týmům; členové musí být starší 15 let. Přihlásit se může maximálně 30 týmů. Přihlašování probíhá pomocí e-mailu, stačí napsat název týmu, celé jméno jednoho člena, jeho telefonní číslo a počet lidí v týmu. Pište na tento e-mail: hradecky.tiqon@gmail.com

S sebou je potřeba: každý člen baterku, čelovku či jiný zdroj světla – ne otevřený oheň, dále se hodí tužky, papíry, pastelky, nůžky, pravítko, lepidlo, izolepa, nůž… A také šifrovací pomůcky – Morse, Braillovo písmo, semafor a další – doporučujeme vytisknout tabulku od Chlýftýmu dostupnou na http://chlyftym.cz/web/pomucky. Dále přibalte kružítko, kalkulačku (stačí základní), buzolu a úhloměr. Potřebný je rovněž aspoň jeden funčkní mobilní telefon, jehož číslo napíšete do přihlašovacího e-mailu. Na toto číslo budete dostávat zprávy během hry.

Případné další informace se objeví tady a také v e-mailu odeslaném několik málo dní před akcí všem týmům na adresu, ze které provedly registraci.

Těšíme se na Vás

Odkaz na minulé ročníky (průběh hry, zadání i způsob řešení) najdete ZDE.