Středisko Zlatá Růže – Jindřichův Hradec

Labyrint člověčenstva – letní zážitkový kurz

Až do konce května bylo prodlouženo přihlašování na zážitkový kurz Labyrint člověčenstva!

Koná se v termínu 15.-22. srpna 2010 v nádherné staré chalupě nedaleko zříceniny hradu Pořešín na Kaplicku a je určen pro mladé lidi ve věku 16 – 20 let. Na akci se bude podílet řada zkušených instruktorů, kteří se o věc, pro kterou tam budou, dlouhodobě zajímají. Info v příloze a na webových stránkách labyrint.kx.cz.

A co je to vlastně zážitkový kurz?
Jedná se o týdenní akci pro mladé lidi, která bude naplněná řadou zajímavých aktivit. Některé z nich jsou odpočinkové a relaxační, jiné prověřují inteligenci a úsudek, při jiných si možná někdo na krátko sáhne na dno svých fyzických sil. Společné pro ně je to, že si z nich odnáší účastníci silný zážitek, který ve spojení s následnou reflexí mohou zužitkovat ve svém dalším životě. Je to tedy příležitost, jak se díky hře a společně strávenému týdnu v partě lidí přirozeně naučit něco užitečného o sobě a pro sebe.

Jste srdečně zváni!

labyrint.kx.cz

Zanechte, prosím, komentář

XHTML: Můžete použít tyto značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>