Středisko Zlatá Růže – Jindřichův Hradec

Letní tábory v plném proudu

Každým rokem vyjíždí skauti a skautky na letní tábory. Ani v tomto roce tomu není jinak. Tábor je pro všechny celoročním vyvrcholením různých aktivit, nečekaných dobrodružství, kamarádských vztahů, zajímavých her a objevování nových věcí. Léto bez spacáku, podsad, stožáru s vlajkou, služby v kuchyni, noční hlídky, ohňů a dobrodružství v přírodě si zkrátka skauti neumí představit. Letošní léto jich naše středisko pořádá pět a k tomu jeden kurs otevřený veřejnosti. Jaké tábory byly se dočtete v článku v průběhu srpna.

Zanechte, prosím, komentář

XHTML: Můžete použít tyto značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>