Letní tábory v plném proudu

Každým rokem vyjíždí skauti a skautky na letní tábory. Ani v tomto roce tomu není jinak. Tábor je pro všechny celoročním vyvrcholením různých aktivit, nečekaných dobrodružství, kamarádských vztahů, zajímavých her a objevování nových věcí. Léto bez spacáku, podsad, stožáru s vlajkou, služby v kuchyni, noční hlídky, ohňů a dobrodružství v přírodě si zkrátka skauti neumí představit. Letošní léto jich naše středisko pořádá pět a k tomu jeden kurs otevřený veřejnosti. Jaké tábory byly se dočtete v článku v průběhu srpna.