Středisko Zlatá Růže – Jindřichův Hradec

Přijímáme nové členy!

Se začátkem školního roku se otevírají dveře do skautských oddílů. Hledáte-li zajímavou volnočasovou aktivitu, kde lze zažít spoustu dobrodružství, ale také najít dobré kamarády a bezpečné prostředí pro své děti, mohou být naše oddíly tou správnou volbou.

Nové členy přijímají:

Vlčácká smečka Elhana

Jsme oddíl pro mladší kluky ve věku 6 – 11 let. Více o nás najdeš na elhana.skauting.cz. Vedoucí oddílu Káťa Šrámková, tel. 775 928 051.

4. chlapecký oddíl

Kluci ze Čtyřky mezi sebou rádi uvítají další kluky od 11 do 14 let. Budeme mít dva termíny schůzek, na kterých se domluvíme 18. září a jejich termíny se objeví na webu oddílu ctyrkazjh.skauting.cz. Kontakt na vedoucího oddílu: Martin Pecka, tel.: 777 984 289, peci1@seznam.cz

1. chlapecký oddíl

Přijmeme kluky ve věku 12 – 14 let. Více na našich stránkách www.prvnioddil.estranky.cz nebo u vedoucího Matěje Člupka, tel.: 721 125 296, prvnioddil@gmail.com

Zanechte, prosím, komentář

XHTML: Můžete použít tyto značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>