Hradecký tIQoň 2012

Čtvrtý ročník noční šifrovací hry v ulicích Jindřichova Hradce a jeho okolí

START bude v sobotu 13. 10. 2012 v 18:00 na Masarykově náměstí v J. Hradci,

KONEC ještě upřesníme, ale bude to nejspíš časné nedělní ráno ještě za tmy…

Hra je určena dvou až čtyřčlenným (2 – 4) týmům, členové musí být starší 15 let. Přihlásit se může maximálně 30 týmů, přihlašování probíhá pomocí e-mailu, stačí napsat název týmu, celé jméno jednoho člena, jeho telefonní číslo a počet lidí v týmu. Pište na tento e-mail: elhanajh@gmail.com

S sebou je potřeba: každý člen baterku, čelovku či jiný zdroj světla – ne otevřený oheň, dále se hodí tužky, papíry, pastelky, nůžky, pravítko, lepidlo, izolepa, nůž… A také šifrovací pomůcky – Morse, Braillovo písmo, semafor a další – doporučujeme vytisknout tabulku od Chlýftýmu dostupnou na http://chlyftym.cz/web/pomucky. Potřebný je rovněž aspoň jeden funčkní mobilní telefon, jehož číslo napíšete do přihlašovacího e-mailu. Na toto číslo budete dostávat zprávy během hry. Startovné je 50 Kč za tým.

Případné další informace se objeví tady a také v e-mailu odeslaném několik málo dní před akcí všem týmům na adresu, ze které provedly registraci.

Přihlášené týmy:

18. Zabloudilovy
  19. Supermasivní kachny
  20. BlaBlaKuKu

Výsledky hry najdete na stránce ZDE.

Komentáře jsou vypnuty.