Hradecký tIQoň 2014

Šestý ročník noční šifrovací hry v ulicích Jindřichova Hradce a jeho okolí

plakat_Tiqon2014_small.jpg

START bude v sobotu 11. 10. 2014 v 18:00 na Masarykově náměstí v J. Hradci,

Hra končí ve 3:33
následuje vyhodnocení hry, vyhlášení vítězů a předání cen,
očekáváme, že se rozejdeme kolem 4. hodiny ranní.

Startovné je 90 Kč za tým.

Hra je určena dvou až čtyřčlenným týmům, členové musí být starší 15 let. Přihlásit se může maximálně 30 týmů. Přihlašování probíhá pomocí e-mailu, stačí napsat název týmu, celé jméno jednoho člena, jeho telefonní číslo a počet lidí v týmu. Pište na tento e-mail: hradecky.tiqon@gmail.com

S sebou je potřeba: každý člen baterku, čelovku či jiný zdroj světla – ne otevřený oheň, dále se hodí tužky, papíry, pastelky, nůžky, pravítko, lepidlo, izolepa, nůž… A také šifrovací pomůcky – Morse, Braillovo písmo, semafor a další – doporučujeme vytisknout tabulku od Chlýftýmu dostupnou na http://chlyftym.cz/web/pomucky. Dále přibalte plánek pražského metra, kružítko a kalkulačku (stačí základní), buzolu, úhloměr. Potřebný je rovněž aspoň jeden funčkní mobilní telefon, jehož číslo napíšete do přihlašovacího e-mailu. Na toto číslo budete dostávat zprávy během hry.

Případné další informace se objeví tady a také v e-mailu odeslaném několik málo dní před akcí všem týmům na adresu, ze které provedly registraci.

Těšíme se na Vás

Přihlášené týmy:

1. #%4°9/¨
  2. Supermassivní IQachničky
  3. INŽENÝŘI
  4. VrChaTePa
  5. Jesus Frankenstein
  6. Tryskomyši
  7. Krumpáč v zádech
  8. Pinďouří mláďata
  9. Rousňáci
  10. V.R.K.Ú