Středisko Zlatá Růže – Jindřichův Hradec

Hradecký tIQoň 2014 – výsledky & zadání

Letošní Hradecký tIQoň, který již pošesté trochu rozvířil jednu sobotní podzimní noc v jindřichohradeckých ulicích, je definitivně za námi.

Na startu, který byl vyhlášen v 18:27 se nakonec sešlo 17 z 18 přihlášených týmů, celkově přibližně 60 lidí. Konec hry byl podle plánu v tradiční čas 3:33.

Výsledky

Tentokrát do cíle v časovém limitu došly celkem tři týmy, které také obsadily první tři místa:

1. místo #%4°9/¨ – do cíle sice došli až 1:20, tedy o 12 minut později než tým Carpe či π?, ale protože nevybrali žádnou absolutní nápovědu s hodinovou penalizací, stali se vítězi. Jako ceny si odnesli láhve s logem tIQoně a také pozůstatky z šifry 7 – krabičky lentilek 🙂

2. místo Carpe či π? – ano, tento tým došel do cíle první, již v 1:08, avšak díky jedné vybrané absolutní nápovědě jim vítezství uniklo. Tento tým také získal tIQoňské láhve.

3. místo Pinďouří mláďata – hra pro ně úspěšně skončila ve 2:43 a i přes dvě vybrané absolutní nápovědy získali třetí místo.

Další týmy dosáhly těchto výsledků:
13. šifru vyzvedly týmy BAGR, Jesus Frankenstein, Inženýři, CH3,
9-12. šifru vyzvedly týmy VrChaTePa, Rousňáci, Třebického 740, Baskervilští psi, Krumpáč v zádech, Tryskomyši, Forever Drunk, Jelita.

I v tomto roce se po skončení hry řada týmů dostavila do klubovny SUD, kde byly vyhlášeny výsledky, předány ceny. Jako vždy jsme také krátce diskutovali o šifrách a jejich řešení, všichni přítomní účastníci získali tužku s logem hry.

Poděkování

Rádi bychom poděkovali všem hráčům za účast, bez Vás by to nemělo cenu. Dík patří samozřejmě i lidem, kteří přispěli k realizaci letošního ročníku této šifrovačky.

Závěrem tímto vyzýváme všechny účastníky, aby nám sdělili postřehy, nápady či jinou zpětnou vazbu. Můžete využít formulář ZDE, případně pište na hradecky.tiqon @ gmail.com.

Pár fotek z letošního tIQoně najdete v galerii ZDE.

Zadání šifer

Zde jsou k dispozici zadání šifer v tiskové podobě, popis autorských řešení najdete na stránce ZDE.

Šestidílná šifra 2
Šifra 3
Šifra 4
Šifra 5
Rozšiřující mapa
Šifra 6
Šifra 8
Šifra 9
Šifra 10
Šifra 11
Šifra 12
Šifra 13
Šifra 14

Zanechte, prosím, komentář

XHTML: Můžete použít tyto značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>