Postavme školu v Africe VI.

7. 10. 2009 jsme dokázali postavit africký infostánek, podávat lidem informace o problematice v Etiopii i o kampani Česko proti chudobě a vybrat 25.986,- Kč za prodej přibližně 850-ti sbírkových předmětů. Kromě toho bylo prodáno třicet triček za 7.500,- Kč. Polovina těchto peněz jde také na konto sbírky. Celkový výtěžek činí tedy krásných 29.736,- Kč.

Na tomto úspěchu se podílelo více jak třicet pomocníků – skautů z jindřichohradeckého střediska Zlatá Růže a skautů z Kamenice nad Lipou, pomohlo také několik studentů z Gymnázia Vítězslava Nováka. Všem samozřejmě velice děkujeme!!

Pokud chcete na konto sbírky ještě přispět, máte možnost. Pošlete SMS zprávu ve znění „DMS AFRIKA“ na 87777.

Více informací o sbírce a postavených školách se dozvíte na skolavafrice.cz