Středisko Zlatá Růže – Jindřichův Hradec

Pozvánka na budějovicé želvování – šifrování

Ahoj,

chtěli bychom vás pozvat na třetí ročník Budějovického želvování, které proběhne 1. června 2013 v centru Českých Budějovic.

O co jde? Budějovické želvování je šifrovací hra určená pro týmy dětí i dospělých. Cílem týmu bude projít sérií šifer rozmístěných blízko centra Českých Budějovic, v případě dětských kategorií také úkolů a dostat se do cíle. Hra je koncipována především pro začátečníky a ty, kteří o šifrovacích hrách slyší poprvé.

Letos jsme přidali tři kategorie, můžete si tedy vybrat to, co vám vyhovuje.

Pro děti jsou určené kategorie Děti od 9 let do 15 let a Rodiče s dětmi (max. 3 lidé nad 15 let, min. 2 děti pod 15), tyto dvě kategorie budou mít za úkol projít zhruba šest stanovišť, na každém si vyzvednou šifru a splní hravý úkol. Hra pro ně začíná v 9 hodin a končí v 15 hodin. Všichni účastníci budu odměněni a nejlepší tři týmy navíc získají zajímavé ceny.

Pro dospělé máme kategorii Začátečníci, která nepředpokládá žádné předešlé zkušenosti se šifrovacími hrami. A pro ty, kteří si rádi zajdou šifrovačku a už nějaké zkušenosti mají, máme kategorii Experti (- odpovídá zhruba obtížnosti minulých ročníků). Pro tyto dvě kategorie začíná hra rovněž v 9 hodin a končí k večeru kolem 18. hodiny. Na nejlepší čekají trička a jiné zajímavé ceny.

Na závěr bych dodala, že účast pro všechny je zdarma díky podpoře z programu Think Big, který realizuje Nadace Telefónica ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti.

Více informací naleznete na stránkách http://sifrovackacb.wz.cz , kde se zároveň můžete přihlásit (účast bez předchozího přihlášení není možná). V příloze zasílám motivační letáček, pokud máte možnost, prosím vytiskněte ho a umístěte do oddílu.

Těšíme se na vás

za organizátory Janča Novotná

Letáček akce

Zanechte, prosím, komentář

XHTML: Můžete použít tyto značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>