Středisko Zlatá Růže – Jindřichův Hradec

Střediskový seminář k táborům

Nezapomeňte si do diářů zapsat, že v neděli 28. června se v Sudu v 16.00 hod. koná seminář k táborům. Na jeho konání se shodla středisková rada. Seminář je povinný pro vůdce táborů. Vůdci táborů jsou dále povinni „proškolit“ další členy vedení tábora, takže je v zájmu všech, aby se semináře zúčastnili i další a zabili jsme tak více much jednou ranou. Seminář shrne nejdůležitější věci týkající se bezpečnosti, administrativy a zajištění tábora, ale může postihnout i další věci. Pište mi, co byste zde rádi slyšeli, o čem byste rádi mluvili, ať je seminář podle vašich potřeb.

Zanechte, prosím, komentář

XHTML: Můžete použít tyto značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>