Základna SUD

…jsou nově zrekonstruované klubovny střediska Zlatá Růže Jindřichův Hradec, které mohly vzniknout jen za velké podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Jihočeského kraje a Města Jindřichův Hradec. Velké poděkování patří i ostatním institucím, organizacím a samotným členům střediska, kteří se podíleli na úspěšné realizaci projektu rekonstrukce domu.

SUD slouží především k interní potřebě střediska, nicméně v rámci možností jej můžete krátkodobě využít i vy pro ubytování na výpravě, jako zázemí pro jedno i vícedenní vzdělávací akce, semináře atd.

Chcete-li do SUDu přijet třeba na výpravu, podívejte se dolu do kalendáře, zda je volný. Další informace a fotky naleznete na Křižovatce (odkaz).

ADRESA:

Junák – český skaut

středisko Zlatá Růže Jindřichův Hradec, z. s.

SUD – Skautský Univerzální Dům

Růžová 29/II, 377 01 Jindřichův Hradec

SPRÁVCE: Martin Holub – Lišák

e-mail: martin.holub@raz-dva.cz

UMÍSTĚNÍ NA MAPĚ:

VÍCE O ZÁKLADNĚ SUD:

Základnu tvoří nově zrekonstruovaná zděná budova v centru Jindřichova Hradce, v níž se nacházejí tři oddílové klubovny a jedna společenská místnost s kuchyňským koutem. Mimo to je v domě samostatná kuchyňka, sprcha a samozřejmě odpovídající sociální zázemí.

Součástí vybavení jsou také dva počítače s připojením k internetu, které je zajištěno prostřednictvím místní WIFI síttě. zájemci si mohou dále zapůjčit dataprojektor.

V případě víkendových pobytů se spí na zemi v klubovnách, kde může být najednou ubytováno až 30 osob. Bližší informace o možnosti ubytování se dozvíte od správce kluboven.

Pro ubytování je potřeba kontaktovat v dostatečném předstihu správce.

TERMÍNY, KDY JE SUD ZAMLUVENÝ:

Komentáře jsou vypnuty.